Кошик порожній

Українська вишивка має глибокі традиції, що пройшли часи та осіли на вишиванках. Вишиті сорочки та рушники – культурне надбання українського народу. Колись жінки проводили за рукоділлям холодні зимові вечори, стібок за стібком вкриваючи сорочку неповторним орнаментом, вкладаючи душу і серце у візерунок. Тож вишиванка – то наша історія, наше багатство та гордість.

Сьогодні українська вишивка являє собою складне, багатогранне явище, що розвивається у різних напрямках, і почала активно використовуватися у сучасному одязі. Це додає йому своєрідності та неповторності.

Окрім традиційної вишивки нитками чоловічих та жіночих вишиванок є ще один надзвичайний напрямок – вишивка бісером.

Зазвичай це були жіночі вишиванки, призначені для свят або весілля. Оскільки вишивка бісером – це дуже копітка ручна праця, тканина бралася лише найдорожча і прикрашалася скляним бісером. Вигляд така вишиванка мала дуже багатий. Майстерність виконання, тканина, візерунок, кольори вже в ті часи цінувалися та мали велике значення, адже вишиванка говорила не тільки про матеріальний стан та добробут її володаря, а й про його індивідуальність, походження та статус.

Ми зберегли традиції та техніки ручної вишивки бісером. При створенні сорочок використовуються 100% бавовна та якісний скляний чеський та японський бісер. Тож така вишивана сорочка стане прекрасним подарунком дорогій людині. Варто зазначити, що ручна вишивка бісером не може коштувати дешево, бо це дуже кропітка робота, на яку йде багато часу.

Наш магазин надає вам можливість доторкнутися до цього дивовижного напрямку української вишиванки. Ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом та купити вишиту бісером сорочку у Києві у нашому магазині вишиванок Кирюшків. Наші майстрині вишивають сорочки візерунками та орнаментами з різних куточків України, тому ви обов’язково зможете підібрати сорочку до свого смаку.

Вишиванки на замовлення наша майстерня виготовляє за індивідуальними проектами, використовуючи орнаменти та візерунки за вашим бажанням. У майстерні Кирюшків купити вишивки бісером гуртом можна з суттєвою знижкою.