Кошик порожній

Зростаючий інтерес суспільства до народних традицій та обрядів спричинив зростання попиту на найбільш яскравий символ України – вишиванки. Чоловіча вишиванка - це надзвичайно гарний український одяг, який носили наші предки. Вишивка на чоловічій одежі в Києві, кожний елемент орнаменту, кольори несли містичне інформаційне навантаження. Тому вишиванка вважалася не тільки предметом повсякденного носіння, а була ще і обрядовою складовою побуту кожного українця.

Природно, що народна вишивка на одежі, постійно вдосконалюючись, пройшла певний шлях розвитку. І хоча теперішня вишиванка адаптована до нашого динамічного життя, вона не втратила своєї самобутністі та зв'язку з минулим нашого народу.

Сьогодні чоловічі вишиванки посіли почесне місце у гардеробі сучасника. Вишита одежа для чоловіків відіграє важливу роль як одна з ознак національно свідомої людини. Українська вишивка для чоловіків означає не лише можливість доторкнутись до краси, а й можливість наблизитись до народного коріння. Придбати краватку у різноманітному кольоровому навантажені та виконані у різній техніці. Це може бути вишивка хрестиком, гладдю або монохромна.

Наш магазин надає вам можливість купити українську чоловічу вишиванку та набори вишивок в широкому асортименті. У нас представлені чоловічі візерунки запозичені з різних куточків нашої країни.

Майстерня Кирюшків пропонує вам замовити сорочку-вишиванку в Києві. Ми виконаємо замовлення за вашими розмірами у вибраній вами техніці з використанням візерунку, який вам до вподоби. Ми впевнені, що ціна чоловічих вишивок, які виконані на нашому сучасному обладнанні, буде вам приємна. Якщо ви вирішите купити чоловічі вишивки гуртом, наша майстерня надасть відчутну знижку.

Сучасна чоловіча сорочка з делікатною вишивкою Сучасна чоловіча сорочка з делікатною вишивкою

сорочечна тканина, хрестик
1220 грн.

Сіра сучасна сорочка з делікатним орнаментом Сіра сучасна сорочка з делікатним орнаментом

сорочечна тканина, гладь
1200 грн.