Кошик порожній

Жіночі плаття з українською вишивкою останнім часом набули великої популярності. Вишивка з української сорочки вишиванки дуже гармонійно перейшла на плаття. Сучасні жінки з великим задоволенням носять плаття-вишиванки з візерунками, виконаними за народними мотивами у яскравій колірній гаммі або у делікатній техніці білим по білому. Плаття доречні як щодня, так і з будь-якої урочистої події.

Особливо варто відзначити, що останніми роками молодь все частіше влаштовує весілля за народними звичаями. Дуже гарно й оригінально виглядає, коли дівчата беруть шлюб, вбрані у традиційні українські весільні сукні. Цим вони не тільки виділяються серед інших наречених, вдягнутих у одноманітний звичайний весільний одяг. Їхні весільні плаття свідчать по любов і повагу до свого народу, своєї рідної землі.

Весільна вишивка традиційно має свої особливості. Так візерунки на весільних сукнях повинні підкреслювати урочистість, святковість події. Тому вишивка на весільних сукнях відрізняється вишуканістю, багатством кольорів і відтінків. Це може бути вишивка хрестиком чи гладдю.

Вибір жіночих платтів, з вишиванками-сорочками в тому числі, в нашому магазині дуже великий. Кожна жінка має можливість вибрати модель і орнамент за своїми вподобаннями.

Ми також допоможемо вам придбати весільну сукню з вишивкою у Києві, в якій ви будете на своєму весіллі неперевершеними. На нашому сайті представлені фото весільних суконь, які виготовляються в майстерні Кирюшків. Однак ми із задоволенням виконаємо для вас весільні сукні з вишивками на замовлення.

Крім весільних суконь у нас ви можете купити жіночі плаття з візерунками як для щоденного носіння, так і для свята. Ми також виготовляємо жіночі плаття з вишивками на замовлення.

Хоча наші вироби відрізняються витонченим виконанням та сучасним моделюванням, ціна жіночого плаття з вишивками, як і ціна вишитих весільних суконь, в нашому магазині дуже помірна.

Вишите жіноче плаття у блакитних кольорах Вишите жіноче плаття у блакитних кольорах
Код 260

костюмна тканина, хрестик, гладь
1940 грн.

Вишите сіре жіноче плаття з поясом Вишите сіре жіноче плаття з поясом
Код 254

костюмна тканина, хрестик, гладь
2170 грн.

Святкове білосніжне плаття з бомбезною вишивкою Святкове білосніжне плаття з бомбезною вишивкою
Код 129

костюмна тканина, хрестик, гладь
5120 грн.

Біле плаття, розшите яскравими трояндами Біле плаття, розшите яскравими трояндами
Код 123

костюмна тканина, хрестик
1920 грн.

Вишите трояндами святкове плаття з корсетом Вишите трояндами святкове плаття з корсетом
Код 122

костюмна тканина, хрестик
2410 грн.