Кошик порожній

Майка вишиванка – це сучасний та дещо спрощений варіант жіночої сорочки вишиванки. Вишивка надає майці оригінального вигляду.

Вишивка майок аналогічна вишивці на сорочках. Тому виріб виглядає вишукано і яскраво. Вишиті майки зазвичай містять невелику площу вишивки. Але майки з візерунками мають таке ж розмаїття кольорів та орнаментів. Особливо гарними є вироби, які оздоблені мережкою.

Хоча українські майки з народною вишивкою - це винахід нашого часу, все ж таки вишивка робить їх одягом, який наслідує народні традиції.

Майстерня Кирюшків – це також магазин українських майок, де можна купити жіночу майку-вишиванку з чудовою вишивкою. Вибір жіночих майок вишиванок у нас дуже великий. Вони різняться як орнаментами, так і підбором кольорів. І кожна жінка зможе знайти виріб, який їй пасує та підходить до вбрання. Якість продукції викликає лише позитивні відгуки, тому що наші майстрині ретельно виконують свою роботу.

Куплю майку жінці – це те чоловіче рішення, з яким варто звертатися до нашого магазину. І ваша жінка належно оцінить турботу й увагу.